Csatlakozz hozzánk

ARCHITECT

pozícióba!

Több mint 10 év informatikai fejlesztési tapasztalat belföldi és külföldi projektekben (magyar és német tőzsdei partnerek). Automatizálás, platform fejlesztés és felhő alapú egyedi fejlesztési megoldások.

Főbb feladatok, munkák:

  • Rendszertervezés
  • Hibaanalízis és javítás
  • Optimizációs javaslatok kidolgozása és megvalósítása
  • Unit tesztek és integrációs tesztek végrehajtása, automatizálása
  • Termékfejlesztési folyamat irányítása
  • Üzleti és termékcélok megértése, alkalmazások felügyelete
  • Szoftveralkalmazások tervezésének és fejlesztésének felügyelete
  • Alkalmazásfejlesztési folyamatok dokumentációja
  • Az alkalmazás prototípusainak bemutatása és a felhasználói visszajelzések integrálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 5 év professzionális tapasztalat software architect-ként
  • Korábban dolgoztál már szoftverfejlesztők csoportvezetőjeként
  • Backend tapasztalat: Node.js vagy valamilyen backend framework ismerete
  • Nem ijedsz meg attól, ha használni kell az angol nyelvtudásod szóban és írásban is
  • Rugalmas és proaktív hozzáállás jellemez

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • AWS vagy Azure tapasztalat (esetleg Google Cloud)
  • CI / CD ismerete
  • Python tudás

Amit kínálunk:

  • Nálunk tényleg fontos, hogy a kollégák jól érezzék magukat és szeressék, amit csinálnak
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokban gazdag projektekben vehetsz részt, motivált, fiatalos légkörben
  • Korlátlan home office
  • Remote munkavégzés
  • Rugalmas munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka
  • Vállalkozói, szerződéses
  • Alkalmazotti jogviszony

Ha szívesen csatlakoznál hozzánk, várjuk jelentkezésed a karrier.itsolutions@creditmanagement.hu email címen.